WoodArt Collection - přírodní desky stolů

Společnost Rott se zabývá vytvářením přirozeně vypadajících dřevěných produktů. V současné době je totiž velice moderní mít doma dřevěné stoly či desky, které mají přirozený vzhled a jsou jen minimálně upravovány.

Chtěli byste se přiblížit venkovskému stylu plného masivního dřeva a doplňků z něj? Pak pro vás máme skvělou nabídku, která je unikátní hlavně díky tomu, jak se výrobce k dřevinám chová.

Žádné přehnané chemické úpravy, žádné leštění či úpravy, stačí si jen vybrat, zda chcete mít úplně přirozený vzor anebo zda jej chcete drobně upravit.

WoodArt Collection

Stromy v naší nabídce

Evropský dub (dub letní, dub zimní), evropský ořešák, tmavší ořech ze severní Ameriky, to je naše nabídka stromů, které mohou zdobit vaši kuchyň, ložnici, obývací pokoj či zahradu.

Dokonalý vzor, který vytvořila sama příroda, je originální a není dvou stejných stolů ani postelí na celém světě. Každý strom je originál a suky, výběžky či letokruhy dodají vašemu stolu styl.

Stromy v naší nabídce

Styl a barevné motivy

Pokud chcete mít alespoň trochu stejné barevně i stylově všechny doplňky v jedné místnosti, není nic jednoduššího, než si vybrat na webových stránkách rottdesign.cz již hotovou desku, kterou vám upravíme podle vašeho přání.

Styl a barevné motivy

Nebojte se zavolat

Zavolejte nebo napište na email vaše požadavky, jaký suk chcete spravit, jakou prasklinu vyplnit a jak by měl vypadat roh vašeho stolu, o všechno se postaráme. Deska bude pro vás ihned zarezervovaná, nemůže se vám stát, že by vám váš originální kousek někdo sebral.

Úpravy pro váš originální domov

Nohy a konstrukce

Barevné kombinace a různě velké provedení, to vše si můžete vybrat. K originální desce nesmí chybět originální provedení nohou a celkové konstrukce.

Nohy a konstrukce

Hrany desek

Dalším krokem pro dokonalý stůl a jiný nábytek je vybrání hrany. Hrany stolu mají stejně jako stromy v lese tzv. oblinu. Jiné zarovnání hrany ovšem není vůbec žádný problém.

Hrany desek

Povrchové úpravy

Je jen na vás jakou povrchovou úpravu zvolíte, ovšem myslete vždy na to, že jakýkoliv zásah do přirozeného dřeva ničí jeho přirozenost. Ovšem povrchové úpravy, které vedou ke zlepšení celkového stylu, jsou jen doporučovány.

Povrchové úpravy

Tmelení, cínování

Nepříjemné praskliny, které by vám mohly chytat ubrus či oblečení, je potřeba zahladit. Tomuto způsobu vylepšení se určitě nevyhýbejte a vyberte si, zda chcete cínování či stmelení.

Tmelení, cínování

Rozměry desek

Deska stolu je natolik flexibilní, že vám jí můžeme vytvarovat do jakéhokoliv rozměru. Stačí jen napsat vaše požadavky a my vám vyhovíme. Pokud nemáme vámi zvolený rozměr již hotový anebo je vámi zvolená deska příliš krátká, můžete zvolit nástavné desky, které vám v případě návštěvy, stůl prodlouží.

Pokud chcete měnit šířku desky, mějte na paměti, že tím poškodíte celkovou strukturu a přijdete o přirozené stromové hrany.

Rozměry desek

Doplňky a další příslušenství

Pro větší prasklinu nebo po vyndání suku není nic jednoduššího než zvolit vysprávku, která vám originálním způsobem dopomůže k tomu, aby byla vaše deska celistvá.

Doplňky a další příslušenství

Využijte nabídky, kterou vám společnost Rott nabízí a mějte doma originální stůl, který vytvoří domov.