Vestavná myčka Miele

Vestavná myčka Miele

Společnost Miele je známým výrobcem elektroniky, který dodává své produkty do celého světa. Ostatně na trhu působí již od roku 1899. V její nabídce nalezneme spousty domácích spotřebičů, které svou kvalitou stoprocentně uspokojí i nejnáročnějšího člověka. Vynikající jsou především vestavěné myčky Miele. Ty je možné vybírat v celé řadě variant. Klasiku představuje zejména vestavná myčka Miele, která může být integrována přímo do kuchyňské linky. Její dvířka jsou přitom vyrobena ze stejného materiálu jako kuchyňská linka. Stylové jsou ale i nerezové myčky Miele. Ty dokážou oživit jakýkoli interiér kuchyně a vytvořit stylové prostředí spolu s dalšími nerezovými spotřebiči. Vestavná myčka nádobí Miele je také maximálně úsporná. Ty nejlepší myčky nádobí Miele dokážou poskytnout maximální komfort i při větším množství nádobí. Myčka nádobí Miele dokáže v podobě mnohých typů pojmout i 10 sad nádobí. Spolehnout se budete moci i na to, že myčka Miele bude dokonalým designovým kouskem, který do vaší kuchyně jistě padne jako ulitý.

Druhy

MIELE G 4220 SCi bílá

Bílá vestavná myčka s čelním ovládacím panelem. Umožní lehký chod, a to včetně otevírání dvířek ComfortClose. Volba programu a ovládání jsou tak ryze intuitivní záležitostí. Vynikající je i časová předvolba a funkce Turbo pro urychlení mytí. Myčka spadá do energetické třídy A+.

Myčka MIELE G 4220 SCi bílá

MIELE G 4220 SCI NEREZ

Nerezový model myčka Miele G 4220 nabízí intuitivní ovládání a minimální náklady na provoz. Jasně o tom svědčí energetická třída A+, kam výrobek spadá. Obsahuje navíc horní i spodní koš EasyComfort.

Myčka MIELE G 4220 SCI NEREZ

MIELE G 4280 SCVI

Myčka Miele G 4280 SCVi je plně vestavnou myčkou, která disponuje ergonomickým ovládáním v nerezovém provedení. Zkrácení mytí zajistí funkce Turbo. Na 3 místném displeji si zkrátka navolíte mytí dle vlastních potřeb.

Myčka MIELE G 4280 SCVI

MIELE G 4285 SCVI XXL

Tato plně vestavná myčka nabízí komfortní provedení za zajímavou cenu. Nádobí do myčky se vkládá maximálně pohodlně a mimořádné vlastnosti potvrdí i energetická třída A+. Úspora na energii činí až 40%.

Myčka MIELE G 4285 SCVI XXL

MIELE G 4420 SCI BÍLÁ

Vestavná myčka s ergonomicky řešeným ovládáním za pomocí čelního panelu. Myčka nabízí energetický komfort A++ a spotřebu vody o objemu 10 l.

Myčka MIELE G 4420 SCI BÍLÁ

MIELE G 4420 SCI NEREZ

Hospodárná vestavná myčka nádobí s mnoha efektivními funkcemi v energetické třídě A++. Díky čelnímu panelu je její obsluha doslova hračkou.

Myčka MIELE G 4420 SCI NEREZ