Masivní jídelní stůl BEATRICE SMART

Rozkládací jídelní stůl BEATRICE SMART

Obraťte pozornost na nebývalou a moderní kombinaci stolů Bea a Antigua Smart, dvou vůbec nejúspěšnějších modelů, které oslnili publikum. Beatrice Smart je designová ikona, a to vše díky skvělému výběru kombinačních prvků. Využito je klasického nožního mostu Antigua, který je decentní a nepatrně se schovává pod desku stolu. Díky tomu plocha stolu působí dojmem bez přerušované textury dřeva, a to po jeho celé ploše.

Využití kvalitních výsuvných systému v případě stolů rozkládacích je samozřejmostí (při složení stolu prakticky nikdo nepozná, že se stůl dá i rozložit). Tímto faktem Vám zaručíme 100% pevnost a snadnou manipulaci s rozkládacím systémem, který odjíždí spolu s nohami stolu. Nikdy se Vám tedy nestane, že Vašim hostům budou v pohodlném sezení překážet. Nohy jsou totiž vždy na jeho konci, ať už je stůl rozložený nebo složený. Jídelní stoly větších rozměrů mají v nohách kolečka nebo kluzáky, které Vám zajistí ještě snadnější manipulaci se stolem.

Roložení je možné od 60 cm, 70 cm, 95 cm a 2 x 47 cm. Rozměr nohy bývá 6,7 x 6,7 cm.

Rozkládací jídelní stůl BEATRICE SMART

Výrobní dřeviny stolů Rott:

  1. Dub - čistý nebo divoký, možnost bělit nebo mořit do spousty odstínů
  2. Buk - čistý nebo jádrový, možnost bělit nebo mořit do spousty odstínů
  3. Ořech - pouze v přírodní barvě, dřevo ze Severní Ameriky

 Všechny dřeviny bez výjimek jsou pořizovány od kvalitních neměckých či italských dodavatelů s certifikátem PEFC. I přes tento fakt samotné stromy pocházející z různých částé Evropy, tedy i ČR.

Desky stolů

Jejich pevnost zajišťuje průběžně lepená spárovka, která mimo jiné zabraňuje kroucení. Pokud u Vámi vybraného stolu není napsáno jinak, je možné zhotovit desku o síle až 4 cm. Nicméně standartně se vyrábějí stoly s tloušťkou desky 3,2 cm.

Povrchové úpravy

Olejování, voskování nebo lakování - to jsou úpravy jídelních stolů, které nabíyí naše společnost. Navíc, u stolů mořených vždy provádíme ještě finalní povrchovou úpravu lakem (testy dle normy DIN EN 12720), nebo voskem (testy dle normy EN 71-3).

Rozkládací jídelní stůl BEATRICE SMART

Rozkládací jídelní stůl BEATRICE SMART

Rozkládací jídelní stůl BEATRICE SMART - nohy

Přečtěte si také:

http://www.hezkakuchyne.cz/clanek/masivni-jidelni-stul-anna

http://www.hezkakuchyne.cz/clanek/masivni-jidelni-stul-antigua