Masivní jídelní stůl Havanna – dopřejte si i při stolování maximální luxus a pohodlí

Rekonstruujete kuchyň nebo jídelnu? Hledáte zajímavý a zároveň kvalitní stůl, který oživí váš interiér? Jste příznivci přírodního stylu? Pak je tu pro vás masivní jídelní stůl Havanna, který je nejen skvělým designovým kouskem, ale také je vyroben z prvotřídního masivního dřeva, takže potěší i ty nejnáročnější zákazníky. Tento stůl disponuje zajímavým řešením uchycení nohou na jinak tradiční konstrukci. Nohy mají klasický čtvercový půdorys a prostupují výřezy v rozích desky stolu. Jsou pevně uchyceny do lubů, což zajišťuje vysokou stabilitu a odolnost stolu. Robustní nohy se však o desku vůbec neopírají. Mezi nimi a stolem je přiznaná mezera, která podtrhne masivnost nohou, a zároveň si nemusíte dělat starosti, že by se v mezeře mezi nohou a deskou stolu usazovaly nečistoty. Model Havanna se vyrábí ve dvou variantách, kde je rozdíl ve velikosti nohou a to buď 12×12 cm nebo 9×9 cm.

Masivní jídelní stůl Havanna - www.rottdesign.cz

Malý stůl vám nestačí?

Pokud sháníte opravdu prostorný stůl, masivní stůl Havanna je tím pravým pro vás. Může být totiž doplněn o nástavnou desku, která lze přidělat na obě kratší strany stolu. Jejich uchycení je velmi snadné. Po odejmutí je nutno přídavné desky uložit mimo stůl.

Masivní jídelní stůl Havanna - www.rottdesign.cz

Varianta do každého interiéru

Jídelní stůl Havanna zapadne do každého interiéru. Na výběr máte ze tří dřevin: DUB, BUK a OŘECH. DUB ve variantě „čistý“ nebo „divoký“, BUK „čistý“ a „jádrový“. Tyto dřeviny je možno dále upravovat a tónovat bělením nebo mořením do široké škály barevných odstínů. OŘECH je dodáván pouze v jeho přírodní barvě.

Všechny nabízené dřeviny jsou nakupovány u kvalitních německých a italských dodavatelů. O kvalitě dřeva vás může přesvědčit i certifikát PEFC. Stromy samotné pocházejí z nejrůznějších koutů Evropy a samozřejmě i z České republiky. Ořech je dovážen ze Severní Ameriky.

Desky stolů jsou z průběžné lepené spárovky, což zajišťuje jejich pevnost a stálost a zabraňuje kroucení. Standardně je stůl dodáván o síle desky 3 cm. Za příplatek 8% je ale možno zhotovit desku o síle 4 cm. Povrchové úpravy jídelního stolu jsou možné olejováním, voskováním nebo lakováním. U mořených stolů se provádí finální povrchová úprava lakem nebo voskem. Lak má testy dle normy DIN EN 12720, olej EN 71-3.

Masivní jídelní stůl Havanna - www.rottdesign.cz

Masivní lavice Havanna

K masivnímu stolu Havanna je možné vyrobit i lavice ve stejném stylu. Na výběr máte opět ze tří již zmíněných dřevin – DUB, BUK ČI OŘECH. Lavici lze zhotovit o tloušťce 3 nebo 4 cm. Nohy mohou být o rozměru 7,5 x 7,5 cm nebo 9 x 9 cm. Lavici je možno vyrobit s opěradlem či bez. V případě, že vaše volba padne na opěradlo, do délky 150 cm má lavice 2 nerezové podpěry opěradla, od délky 160 cm má 3 nerezové podpěry.

Výrobcem tohoto stolu je společnost Rott design. Na její kompletní nabídku se můžete podívat na stránkách www.rottdesign.cz.

Masivní jídelní stůl Havanna - www.rottdesign.cz