Masivní jídelní stůl Fiona – lehkost a elegance velkých rozměrů

Rekonstruujete interiér kuchyně nebo jídelny? Hledáte prostorný a zároveň elegantně působící a kvalitní stůl, který vás nadchne? Jste příznivci přírodního a jednoduchého stylu? Pak je právě pro vás správnou volbou masivní jídelní stůl Fiona od českého výrobce Rott Design. Tento stůl je nejen skvělým designovým kouskem, ale také je vyroben z prvotřídního masivního dřeva, takže splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

Masivní jídelní stůl Fiona v jídelně

Masivní jídelní stůl Fiona, který disponuje možností rozkládání je velmi prostorný a hodí se tak i pro početnou rodinu. Zároveň je moderně navrhnut, vkusně tedy doplní prakticky jakýkoliv interiér. I přes jeho velké rozměry a pevnou konstrukci vás mile překvapí jeho lehký a decentní vzhled. Deska stolu o síle 3 cm je na pohledové hraně zeslabená na 1 cm, což mu ještě přidává na lehkém vzhledu.

Masivní jídelní stůl Fiona - rozkládací systém

Konstrukce stolu je na pohled jednoduchá. Decentní luby, které jsou mírně zapuštěny pod deskou, ukrývají případný rozkládací systém.

Masivní jídelní stůl Fiona - hrana stolu

Nohy o rozměru 10 x 10 cm jsou umístěny pod deskou v rozích a standardně jsou zdobeny nerezovým rámečkem. Kovový rámeček je však volitelný a po dohodě s výrobcem lze stůl zhotovit i bez něj.

Masivní jídelní stůl Fiona - nohy s rámečkem

Celková výška stolu je 75 cm. Za každých přidaných či ubraných 10 cm výšky je příplatek k ceně 880 Kč.

Výsuvný systém pro rozložení stolu je možné aplikovat do stolů od délky 160 cm.

Masivní jídelní stůl Fiona - výsuvný systém

Pro výrobu masivního jídelního stolu Fiona je možno zvolit si mezi třemi dřevinami – dub, buk a ořech. Tyto dřeviny je možno dále upravovat a tónovat bělením nebo mořením do široké škály barevných odstínů. OŘECH je dodáván pouze v jeho přírodní barvě.

Masivní jídelní stůl Fiona - rottdesign.cz

Všechny nabízené dřeviny jsou nakupovány u kvalitních německých a italských dodavatelů. O kvalitě dřeva vás může přesvědčit i certifikát PEFC. Stromy samotné pocházejí z plně obnovovaných zdrojů z nejrůznějších koutů Evropy a samozřejmě i z České republiky. Ořech je dovážen ze Severní Ameriky.

Masivní jídelní stůl Fiona - rottdesign.cz