Masivní jídelní stůl Eli – svěží a lehká konstrukce

Rekonstruujete kuchyň nebo jídelnu? Nebo chcete pouze oživit tu stávající? Jste milovníci přírodního a svěžího stylu? Pak určitě neprohloupíte, pokud si pořídíte kulatý masivní stůl Elli, jehož výrobcem je česká společnost Rott.

Masivní jídelní stůl Eli – rottdesign.cz

Nechte se okouzlit

I přes velmi kvalitní masivní materiál stůl působí lehce a svěže. Hodí se proto do téměř jakéhokoliv interiéru, který dokonale odlehčí a doplní.

Masivní jídelní stůl Elli má centrální nohu s otevřenou konstrukcí a sraženou hranu stolové desky vytvářející tak dojem, že je deska tenčí. Deska stolu se vyrábí o síle 3 cm. Pohledová hrana je však jen 1 cm silná, proto stůl působí ještě více odlehčeným dojmem.

Pro malou i velkou rodinu

Dle potřeb zákazníka je stůl možno vyrobit o průměrech 90 cm až 140 cm. Výška je 75 cm. Deska vcelku se vyrábí do průměru kruhu 120 cm. U větších stolů je deska složena ze dvou půlkruhů, které jsou vespod spojeny luby. K slavnostním příležitostem, kdy očekáváte velký počet hostů, je možno stůl jednoduše „nastavit“. Možné je vložit mezi půlkruhy jednu (60 cm) nebo dokonce 2 (2x50 cm) nástavné desky, které vytvoří prostorný oválný stůl o délce až 240 cm a šířce 140 cm, k němuž se díky praktické konstrukci, kdy v rozích nepřekáží nohy, vejde opravdu velké množství hostů.

Varianta pro každý interiér

I přes to, že je tento stůl vyroben z masivu, výrobce vám nabídne celou řadu barevných odstínů. Již při výrobě si můžete zvolit ze tří dřevin – DUB, BUK či OŘECH. Tyto dřeviny je dále možné bělit, nebo také mořit a vzniká tak celá paleta barevných možností. Stůl Elli tak zapadne opravdu do každého interiéru a naplní očekávání i toho nejnáročnějšího zákazníka. OŘECH je dodáván pouze v jeho přírodní barvě. Všechny nabízené dřeviny jsou nakupovány u kvalitních německých a italských dodavatelů. O kvalitě dřeva vás může přesvědčit i certifikát PEFC. Stromy samotné pocházejí z nejrůznějších koutů Evropy a samozřejmě i z České republiky. Ořech je dovážen ze Severní Ameriky.

Desky stolů jsou z průběžné lepené spárovky, což zajišťuje jejich pevnost, stálost a zabraňuje kroucení. Povrchové úpravy jídelního stolu jsou možné olejováním, voskováním nebo lakováním. U mořených stolů se provádí finální povrchová úprava lakem nebo voskem. Lak má testy dle normy DIN EN 12720, olej EN 71-3.

Pokud Vás masivní jídelní stoly ROTT zaujali, můžete nahlédnout do fotogalerie, kterou naleznete pod odkazem zde.

Masivní jídelní stůl Eli – rottdesign.cz

Masivní jídelní stůl Eli – rottdesign.cz

Masivní jídelní stůl Eli – rottdesign.cz

Masivní jídelní stůl Eli – rottdesign.cz

Masivní jídelní stůl Eli - rottdesign.cz