Masivní jídelní stůl Bea vytvoří to pravé kouzlo domova

Tam, kde to prostory dovolují, je jídelní stůl rozhodně nepostradatelnou součástí domácnosti. Kdo by neměl rád chvíle, kdy byt či dům ožije ruchem rodinné sešlosti či větší společnosti přátel. Jídelní stůl Bea Vám pomůže všechny Vaše plánované i nečekané návštěvy pohostit s elegancí a v pohodlí.

Rozkládaci jídelní stůl Bea

Jídelní stůl Bea nadchne rozlohou i snadnou manipulací

Masivní jídelní stůl Bea se stane nádhernou dominantou jídelního koutu především díky kvalitnímu dřevu, preciznímu zpracování a důmyslné konstrukci, která zajišťuje nejen snadnou manipulaci, ale také maximální pohodlí a prostor každému, kdo si přisedne. Základem je pevná konstrukce se zapuštěnými luby pod hlavní desku jídelního stolu. Důmyslné mírné vsunutí nohou opticky zvětšuje jeho plochu a dodává tím moderní vzhled. Rozkládacím systém je založen na kvalitních výsuvných systémech uzpůsobených tak, že nohy stolu se posouvají zároveň s rozkládacími deskami, tím pádem nikomu nepřekáží při sezení. Další výhodou tohoto rozkládacího systému, jídelního stolu Bea je, že se designově nenaruší přirozená kresba dřeva. Plochu stolu lze rozkládáním prodloužit o 60 cm, 70 cm, 95 cm nebo 2×47 cm. Ve složeném stavu, je možnost rozkládání maskovaná tak, že ji prakticky nepoznáte.

Masivní jídelní stůl Bea

Základní rozměry pro představu:

  • Výsuvná deska 60 cm se schová do stolu od délky 130 cm a šířky 90-110 cm
  • Deska o délce 70 cm je určená pro stoly od délky 150 cm a šířky 90-110 cm
  • Deska o délce 95 cm je pro stoly od délky 160 cm a šířky 90-110 cm
  • Dvě desky 47 cm jsou pro stoly od délky 160 cm a šířky 90-110 cm
  • noha stolu 10×10 cm

Masivní jídelní stůl Bea

Jídelní stůl Bea ozdobí Vás domov špičkovým dřevem

Je jasné, že jídelní stůl musí dokonale ladit s ostatním vybavením místnosti. Proto jsou v nabídce hned tři druhy dřeva, ze kterého můžete vybírat:

  • Dub (ve variantách čistý nebo divoký)
  • Buk (ve variantách čistý nebo jantarový)
  • Ořech (čistý)

Bukové a dubové dřevo je možné také bělit nebo mořit do mnoha barevných odstínu, ořechové dřevo dodáváme pouze v jeho přírodní podobě. Všechny druhy dřeva jsou certifikovány, mimo domácí produkce se dováží také z různých koutů Evropy, ořechové dřevo dokonce až ze Severní Ameriky.

Masivní jídelní stůl Bea

Nezáleží na tom, zda je slyšet pouze cinkot příborů či se vedou vášnivé debaty, masivní jídelní stůl jako Bea, bezesporu sbližuje.

Firma Rott patří mezi specializované výrobce rozkládacích jídelních stolů s důrazem na kvalitní provedení, moderní design, ale také individuální přání zákazníků. Internetové stránky společnosti naleznete na adrese www.rottdesign.cz.

Masivní jídelní stůl Bea s rozkládacím systémem

Masivní jídelní stůl Bea

Masivní jídelní stůl Bea