Domácí potřeby Franta – nejlepší výběr kvalitního zboží pro Vaši domácnost

Potřebujete si nakoupit nové domácí potřeby? Zařizujete si nové bydlení a sháníte vybavení do kuchyně? Rádi bychom Vám představili společnost Domácí potřeby Franta, která se už více než 20 let zabývá prodejem kvalitních produktů pro domácnost. V jejím sortimentu naleznete skutečně široký výběr produktů především do kuchyně, kromě nich ale tato firma nabízí i spoustu dalších domácích potřeb, jako jsou např. koše na prádlo, sušáky, čisticí prostředky, odpadkové koše, zahradní a a outdoorové vybavení, grilovací pomůcky, ale i různé druhy koření.

Domácí a kuchyňské potřeby Orion

Pestrý sortiment od předních českých i zahraničních značek

Nabídka výrobků je velmi rozsáhlá, jsou v ní ale pouze ty, u kterých se můžete spolehnout na maximální kvalitu. Zboží je tak vybíráno od předních tuzemských dodavatelů, jako jsou společnosti Tescoma, Orion nebo Belis. Ze zahraničních distributorů pak v sortimentu nechybějí např. značky Ballarini (Itálie), BAF (Německo), Victorinox (Švýcarsko), Leifheit (Německo) a spousta dalších předních výrobců z celé Evropy.

Nadobi - franta

Akční nabídky zboží za nejnižší ceny

Domácí potřeby jsou nejen kvalitní, ale většinou také levné – velká část sortimentu je dostupná za speciální akční ceny, díky nimž můžete ušetřit spoustu peněz, než kdybyste nakupovali v jiných obchodech či e-shopech. Jedná se především o zboží značek Tescoma, Orion a Leifheit – jen v internetovém obchodě jsou k dispozici stovky produktů za sníženou cenu. Nakoupit domácípotřeby u této firmy se tak rozhodně vyplatí.

Kompletní sortiment nejen pro Vaši kuchyni

Největší část sortimentu společnosti Domácí potřeby Franta tvoří kuchyňské potřeby. Pokud si zařizujete nové bydlení a potřebujete kompletně vybavit kuchyni novým nádobím a náčiním, najdete zde naprosto vše, co vás napadne. Součástí e-shopu je kvalitní nádobí (litinové, nerezové, smaltované, keramické, titanové nebo teflonové), pekáče, poklice i formy na pečení, pánve, hrnce, příbory, mlýnky, mísy, tácy, podnosy, kuchyňské váhy a spousta dalších drobností, které při vaření využijete.

Pokud jde o ostatní domácí potřeby, v nabídce jsou také různé bytové doplňky, plastové boxy nebo komody, velký výběr sušáků a košů na prádlo, žehlicí prkna, mopy, odpadkové koše, věšáky, botníky, rohože a další zboží. Nechybějí ani různé pomůcky ke grilování, kvalitní outdoorové vybavení pro pobyt v přírodě (kotlíky, speciální nože) a koupit si zde můžete i prvotřídní kořenící směsi bez éček od českého dodavatele.

Domácí potřeby Franta

Věrnostní program, který se vyplatí každému

Objednat si zboží z e-shopu společnosti Domácí potřeby Franta se vyplatí dvojnásob – kromě nízkých cen navíc za nákup vybraného zboží dostanete body na účet. Ty pak můžete použít při Vašem dalším nákupu a získat tak další zajímavou slevu. Věrnostní program je určený pro všechny zákazníky, konto se Vám aktivuje ihned po registraci v internetovém obchodě.

Při objednávce z e-shopu nad 2500 Kč máte navíc dopravu zcela zdarma, u menších objednávek se účtuje 99 Kč, přepravcem je vždy dopravní společnost PPL. 

Internetový obchod a dvě klasické prodejny

Nakoupit domácí potřeby si můžete jak v internetovém e-shopu, tak i ve dvou klasických kamenných prodejnách. Internetový obchod najdete na adrese http://www.domacipotreby-franta.cz/, obě prodejny se pak nacházejí na pěší zóně ve staré Příbrami na Pražské ulici. První z nich se zaměřuje zejména na domácí potřeby od Tescomy a předních českých dodavatelů, druhá prodejna je specializovanou pobočkou značky Orion.

Domácí potřeby Franta

Prodejna - domaci - potreby - franta